Hotel Pomezí v Dubí hodnocení

Cínovec – ráj cyklistů

Jezdíte rádi na kole? Náš hotel se nachází přímo na cyklistické Krušnohorské magistrále! Od nás se můžete vydat jak na trasy vhodné pro silniční cyklistiku, ale také na trasy pro milovníky krosové cyklistiky. Výhledy na české středohoří z vrcholu Bouřňáku nebo Komáří vížky okouzlí každého! Navíc jsme držiteli certifikátu „Cyklisté vítáni", takže si s radostí u nás můžete naplánovat přestávku a dát si něco dobrého v naší restauraci.
zavřít

Naše finská sauna funguje celoročně

Ať je léto nebo zima, zdravotní benefity saunování jsou pořád stejné. Budovat imunitu se tak vyplatí jak v zimě, tak v létě, kdy naše imunita trpí především prudkými přechody z horkých venkovních teplot do klimatizovaných prostor. Přijďte proto využít naši finskou saunu s kapacitou až čtyři osoby. Sauna je k dispozici nejen našim hotelovým hostům, můžete si ji celou pronajmout pro soukromý saunový rituál.
zavřít

Znáte Alfreda? Virtuální recepční je tu pro vás a vaše pohodlí!

Alfred je virtuální recepční, díky kterému je možné spravovat vaši rezervaci z pohodlí mobilního telefonu nebo počítače. Společně s potvrzením rezervace pobytu v našem hotelu Vám přijde unikátní kód a odkaz na aplikaci Alfred. V aplikaci můžete zaplatit pobyt, provést check-in a objednat doplňkové služby (např. objednání masáže nebo pozdějšího check-outu). Díky Alfredovi máte hotelový účet plně pod kontrolou a můžete si jeho stav kdykoliv ověřit. V aplikaci též naleznete tipy na výlety. Nestíháte přijet v době otevření recepce? Nevadí, díky aplikaci Alfred si můžete vyzvednout klíč od pokoje z bezpečnostní schránky.
Ať už dáte přednost Alfredovi nebo osobnímu kontaktu s našimi sympatickými recepčními, budeme se těšit na váš pobyt :)
zavřít

Přijímáme platební karty i hotovost

U nás nemusíte mít obavy, ať už dáváte přednost bezhotovostním platbám nebo platbě v hotovosti, rádi vás obsloužíme a budeme se těšit na vaši návštěvu!


zavřít

Máme otevřeno - těšíme se na Vás!

Po dlouhé pauze se už nemůžeme  dočkat, až Vás zase uvidíme! Hotel je znovu otevřený a tak si můžete přijet užít krásnou dovolenou nebo třeba prodloužený výlet v srdci Krušných hor.
zavřít

V prosinci pouze výdejní okénko

Od 18. 12. musí být bohužel hotel i restaurace opět uzavřeny. Budeme tady ale pro Vás celý prosinec (s výjimkou extrémně nepříznivého počasí), a to prostřednictvím výdejního okénka, které otevřeme v sobotu 19. 12. 2020. Nabídku jídel jsme přizpůsobili snadné přepravě domů. Těšit se tak můžete například na sýrové i kuřecí quesadillas, kuřecí stripsy, marinovaná kuřecí křídla, hranolky a mnoho dalších dobrot. Tak se zastavte, až půjdete kolem na procházku nebo na lyže. Těšíme se na Vás!

zavřít

Momentálně zavřeno

Moc nás to mrzí, ale museli jsme pro tyto dny hotel i restauraci uzavřít. Otevřeme co nejdříve, ihned, jakmile to situace dovolí. Mějte se krásně, těšíme se na Vás!
zavřít

Biatlonová reprezentace po roce opět na Pomezí


Těší nás, že jsme letos opět mohli pohostit českou běžkařskou a biatlonovou juniorskou elitu. Po vyčerpávajících sportovních výkonech jsme našim hostům připravovali vyváženou stravu, pohodlné pokoje i zázemí pro veškeré vybavení. Těšíme se brzy zase na viděnou!

zavřít

S Alfredem bezpečně a komfortně

Ahoj, jsem Alfred - Váš on-line recepční. Bezkontaktně vyřídím check-in, zaplatím pobyt, objednám jídlo na pokoj a provedu Vás okolím. Pokud chcete toto léto trávit spíš stranou od ostatních, nemusíte kvůli tomu zůstávat doma. Při rezervaci pokoje od nás dostanete automaticky unikátní osobní kód pro přístup do aplikace, prostřednictvím které vyřídíte všechno potřebné k pobytu. Check-in, platbu, rezervaci služeb i průvodce okolím budete mít kdykoliv po ruce on-line.
zavřít

Otevíráme!

Po dlouhých týdnech nucené přestávky můžeme zase přivítat své hosty. Otevřeme pro Vás v těchto termínech:
   16. 5. kiosek s občerstvením a půjčovnu koloběžek             
25. 5. vnitřní prostory restaurace a ubytování
Rezervace ubytování i míst v restauraci přijímáme nepřetržitě.
zavřít

Jaro i konec nouzového stavu klepe na dveře

Je nejvyšší čas rezervovat si letní dovolenou za nejlepší ceny! 
Za chvíli to naštěstí zase vypukne - standardní pracovní režim, vstávání, práce od rána do večera, nákupy ... Je možné, že až z této nedobrovolné koronavirové izolace všichni vykročíme ke svým původním zvyklostem, zavalí nás práce natolik, že na plánování dovolené nebude čas. A to by byla škoda! Rezervujte si svůj pobyt už teď, ať se máte na co těšit. A nebojte se rizika - všechny rezervace na období červen až září 2020 uskutečněné prostřednictvím této stránky je možné zrušit zdarma, tedy bez jakýchkoliv storno poplatků až do 14 dnů před plánovaným příjezdem. Tak jděte vybírat a my jdeme připravovat koloběžky, skákací hrad, letní terasu i sudy s pivem, ať to letošní české léto stojí za to!
zavřít

Restaurace uzavřena - jídlo i nápoje Vám dovezeme

Vážení hosté,

na základě Usnesení vlády ČR ze dne 14. března 2020 č. 211, kterým se s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. zakazuje přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb je naše restaurace v současné době uzavřena.

I nadále pro Vás ale vaříme a jídla i nápoje Vám dovezeme.

Rozvoz jídla můžete objednávat denně včetně víkendů od 10 do 21 hodin
na těchto webových stránkách v záložce „Restaurace".

Přejeme Vám dobrou chuť!
zavřít

Sháníte prostor pro Vaší svatbu?

Sháníte prostor pro Vaší svatbu? Zrekonstruované Pomezí je naproto ideálním prostorem. Je Vás jen pár? Nebo třeba 120? Není problém. Postaráme se o Vás od A do Z. 
Kontaktujte nás na info@hotelpomezi.cz nebo na tel. 734 135 715.
zavřít

Český čtyřbob na MS v Altenbergu

Koridorem se řítí sto padesáti kilometrovou rychlostí o společné váze více jak šest set kilo. Český tým čtyřbobu si na letošním mistrovství světa v Altenbergu věří. Zázemí pro vrchol sezony našli sympatičtí kluci na Cínovci.

Český čtyřbob v čele s pilotem Dominikem Dvořákem předpokládá, že tento rok minimálně naváže na skvělé šesté místo jako v loni. Co je pak podle českého týmu čtyřbobu základem úspěchu? Kromě stoprocentní fyzičky, také správná životospráva. „Když máme maso, jsme spokojený," konstatuje za celý tým Jan Šindelář a všichni souhlasně přikyvují. Závěr mistrovství světa v německém Altenbergu, které končí tuto neděli 1. března, hodlají všichni kromě dobré večeře, také dobře zapít.

Hotel Pomezí na Cínovci se tak stává opět výchozím bodem pro vrcholové sportovce. „Sportovní klientelu, stejně jako kteroukoli jinou, si hýčkáme. Speciální jídelníček, relaxace v sauně, i vstřícnost v časových potřebách, jsou pro nás samozřejmostí," říká tisková mluvčí hotelu Johana Kydlíčková a dodává, že se na spokojené sportovce těší zase za rok. Držet palce ještě v roce letošním mohou fanoušci českému týmu tuto sobotu a neděli.

zavřít

Silvestr na Pomezí

Nový rok za dveřmi a my opět pojedeme ve velkém:

  • Živá hudba
  • Bohatý raut
  • Půlnoční přípitek
  • Novoroční ohňostroj
  • Výherní tombola
Hlavní výhra v tombole je ubytování v tříhvězdičkovém penzionu v Praze pro dvě osoby na dvě noci.

V případě potřeby Vám zajistíme bezpečnou dopravu do hotelu i zpátky domů. Nebo si rovnou rezervujte svůj pokoj. Doporučujeme neváhat, volná místa se rychle plní.

Rezervace večera je možná i pro neubytované hosty, jsme tu pro vás na: info@hotelpomezi.cz nebo na telefonu: +420 734 135 715

Cena za osobu je 1.300 Kč, začínáme ve 20 hodin.
zavřít

Hudební večery zase v příštím roce

Hudební večery se pro letošek odebraly k zimnímu spánku a opět se na vás na parketu těšíme v příštím roce. Děkujeme všem za účast, připomeňte si nedělní večery ve videu s kapelou ALIBI: zde.
zavřít

Svatomartinské hody 9. - 11.11.

Rezervujte si svůj stůl včas! Svatý Martin přijíždí podle tradice na bílém koni, my mu na tu cestu nabízíme to nejlepší z naší kuchyně, speciální svatomartinské hody, a to i pro vás, od soboty 9. do pondělí 11. listopadu.

Pochutnejte si na domácí paštice se švestkami a bagetkou, polévce s játrovými knedlíčky a nudličkami, svatomartinské huse s červeným zelím a variací knedlíků a jako sladkou tečku na závěr pro vás máme domácí jablečný štrůdl.

Celé menu k nahlédnutí zde.
zavřít

Nový stálý jídelní lístek s 10% slevou

Pro všechny, kdo si rádi pochutnají, přinášíme nový stálý jídelní lístek. Pokud si vyžádáte za Vaši útratu účtenku, příští návštěvu restaurace máte vy, i všichni, kdo přijdou s Vámi, o 10% levnější. Tak dobrou chuť! 

Dobroty vybírejte zde: Menu
zavřít

Nový letní jídelní lístek

Odlehčili jsme pro Vás jídelníček pro horké dny, ale najíte se dosyta ;-) Co jsme pro Vás připravili dobrého? U nás si na létě pochutnáte! Letní menu k nahlédnutí zde.
zavřít

Nově půjčujeme hoverboard

Vedete vyrovnaný život? Pojďte si vyzkoušet jak zvládnete rovnováhu na našich nových hoverboardech! K zapůjčení máme dva, hodinové půjčení jednoho vyjde na krásných 90 Kč. Držte balanc a bavte se na Pomezí. :-)
zavřít

Dětský den na Pomezí 1. června

Přijďte si s námi užít první červnovou sobotu, věnovanou hlavně dětem, ale také dospělým. Od 11 do 15 hodin budou připraveny soutěže, atrakce, tvořivá dílna, venkovní i vnitřní občerstvení, prostě zábava pro celou rodinu, vše za doprovodu DJ Bohdana.

Dětský den ponese tématiku cesty za pokladem. Pro děti budou připraveny disciplíny, za každou vysoutěženou pak získají razítko, za plný počet razítek obdrží poklad. Zájemci si také mohou vyzkoušet elektrokola a koloběžky z nově otevřené půjčovny.

Vstup na akci je ZDARMA.

Těšíme se na Vás za každého počasí. :-)

zavřít

Sauna otevřena denně i pro veřejnost

Přijďte se prohřát po náročném mrazivém dni do naší sauny! Báječně si odpočinete a uděláte něco pro své zdraví. Sauna je pro Vás otevřena denně od 10 do 22 hodin. Kapacita sauny je 1-4 osoby a je přístupná jak pro hotelové hosty, tak pro všechny ostatní. 

 

zavřít

Dětský koutek se opět těší na malé návštěvníky

Dnes jsme po nezbytném pravidelném čištění a dezinfekci znovu otevřeli dětský koutek, který naše nejmenší návštěvníky zabaví, když si rodiče budou chtít nerušeně posedět v jídelně. Připraveny jsou i stolní hry, u kterých se nebudou nudit ani větší děti. Přijďte si zahrát!
zavřít

Snídaně je základ - a my to dobře víme!

Bez lahodné snídaně není žádný den dost dobrý! Protože to víme, peče teď pro Vás náš šéfkuchař každý den domácí buchtu nebo koláč. Dělá to s láskou a je to znát! Milovníci slaných snídaní ale nemusí mít strach - výběr sýrů, uzenin, stejně jako vajíčka, müsli, čerstvé pečivo a další dobroty ze snídaní nezmizí. A co navíc? Nově najdete i na snídaňovém stole kvalitní silnou aromatickou italskou kávu Arabica značky IONIA, na kterou jste zvyklí z našeho baru. A den může začít!


zavřít

Silvestr na Pomezí

Přijďte s námi slavit! Připravujeme pro Vás živou hudbu, bohatý raut, půlnoční přípitek a novoroční ohňostroj!

Nenechejte si ujít šanci na hlavní výhru v tombole - třídenní pobyt pro 2 osoby v Praze zdarma!

Navíc Vám v případě potřeby zajistíme bezpečnou dopravu do hotelu i zpátky domů.
Rezervace večera je možná i pro neubytované hosty na info@hotelpomezi.cz nebo na tel. 602 346 722, cena 1300 Kč, děti do 12 let 1000 Kč.
zavřít

Hotel bude znovu otevřen od 14. 12. 2018

Připravujeme pro Vás hotel a restauraci na novou sezonu a těšíme se na Vás od 14. prosince 2018!
zavřít

Běžkařský ráj v okolí Cínovce a Altenbergu

Městečko Altenberg leží na vrcholcích Krušných hor, kousek za hranicí s Českou republikou. Stalo se tak oblíbeným výletním místem i mnoha Čechů. Lákají je sem především lépe upravené a širší tratě, než v Česku a doslova přes 100 km tratí. Na české straně upravujeme tratě od hotelu Pomezí, přes náš druhý hotel a restauraci Krušnohorský Dvůr směr Vitiška s napojením také na německou stranu. S výběrem trasy Vám rádi pomůžeme.

Náš hotel Pomezí je ideálním nástupním bodem! (s využitím hraničního přechodu u našeho druhého hotelu Krušnohorský Dvůr)

Většina tras jsou udržované lesní cesty vedoucí v pravoúhlých kříženích kolem vrchu Kahleberg, kolem rašeliniště Georgenfelder Hochmoor. Další značené směry jsou: Rehefeld-Zaunhaus, Zinnvald (Cínovec), Schellerhau, Altenberg a Geising. Navigační šipku jsou na každé křižovatce a stačí si pamatovat, kam se chcete dostat.

U vesničky Rehefeld-Zaunhaus je další možnost překonat státní hranici zpět do Česka (směr Moldava, Nové Město).

Podél cest potkáte nespočet dřevěných přístřešků (určených ke svačení a skrytím před nepřízní počasí) a úplně nejvíc vás nadchnou místní kadibudky.

V létě je to zde přímo stvořené pro vyjížďky na kole, cesty jsou pouze správcovské pro zdejší lesy a jsou vysypané štěrkem, případně se jedná o pěkně udržované lesní cesty a svezení je jedna báseň.

zavřít

Cínovec-Altenberg a okolí - místo plné zážitků

Na Cínovci a blízkém okolí najdete spoustu krásné horské přírody. Koupaliště, termální lázně, bobová dráha, kola, golf, zoo, vodopád..je toho dost. Rádi Vám poradíme kam vyrazit. Více informací najdete na těchto stránkách zde
zavřít

Cínovec a okolí - Cyklistický ráj Krušných hor

Zveme k nám všechny nadšence horské i silniční cyklistiky. Nebudete vědět kam vyrazit dříve. Jsme přímo na křižovatce cyklistických tras v krásné přírodě Krušných hor. Kola Vám u nás uschováme, můžete si je u nás umýt, namazat a jinak ošetřit. Máme certifikaci Cyklisté vítáni.

zavřít

V Altenbergu je otevřen nový lanový park

V Altenbergu je otevřen nový lanový park. Více informací v záložce Aktivity.
zavřít

Cínovec v Cyklotoulkách

Už jste viděli Cyklotoulky o Dubí a Cínovci? Nééé? To je ale škoda! Shlédněte zde proč je u nás tak krásně.
zavřít

Aktuality a zajímavosti

Cínovec – ráj cyklistů
07.08.2023
Jezdíte rádi na kole? Náš hotel se nachází přímo na cyklistické Krušnohorské magistrále! Od nás se můžete vydat jak na trasy vhodné pro silniční cyklistiku, ale také na trasy pro milovníky krosové...
číst více
Naše finská sauna funguje celoročně
31.07.2023
Ať je léto nebo zima, zdravotní benefity saunování jsou pořád stejné. Budovat imunitu se tak vyplatí jak v zimě, tak v létě, kdy naše imunita trpí především prudkými přechody z horkých venkovních...
číst více
Znáte Alfreda? Virtuální recepční je tu pro vás a vaše pohodlí!
21.07.2023
Alfred je virtuální recepční, díky kterému je možné spravovat vaši rezervaci z pohodlí mobilního telefonu nebo počítače. Společně s potvrzením rezervace pobytu v našem hotelu Vám přijde unikátní kód a...
číst více

Přijímáme platební karty i hotovost
21.07.2023
U nás nemusíte mít obavy, ať už dáváte přednost bezhotovostním platbám nebo platbě v hotovosti, rádi vás obsloužíme a budeme se těšit na vaši návštěvu!
číst více
Máme otevřeno - těšíme se na Vás!
28.05.2021
Po dlouhé pauze se už nemůžeme  dočkat, až Vás zase uvidíme! Hotel je znovu otevřený a tak si můžete přijet užít krásnou dovolenou nebo třeba prodloužený výlet v srdci Krušných hor.
číst více
V prosinci pouze výdejní okénko
17.12.2020
Od 18. 12. musí být bohužel hotel i restaurace opět uzavřeny. Budeme tady ale pro Vás celý prosinec (s výjimkou extrémně nepříznivého počasí), a to prostřednictvím výdejního okénka, které otevřeme v...
číst více

Momentálně zavřeno
14.10.2020
Moc nás to mrzí, ale museli jsme pro tyto dny hotel i restauraci uzavřít. Otevřeme co nejdříve, ihned, jakmile to situace dovolí. Mějte se krásně, těšíme se na Vás!
číst více
Biatlonová reprezentace po roce opět na Pomezí
27.08.2020
Těší nás, že jsme letos opět mohli pohostit českou běžkařskou a biatlonovou juniorskou elitu. Po vyčerpávajících sportovních výkonech jsme našim hostům připravovali vyváženou stravu, pohodlné pokoje i...
číst více
S Alfredem bezpečně a komfortně
09.06.2020
Ahoj, jsem Alfred - Váš on-line recepční. Bezkontaktně vyřídím check-in, zaplatím pobyt, objednám jídlo na pokoj a provedu Vás okolím. Pokud chcete toto léto trávit spíš stranou od ostatních, nemusíte...
číst více

Otevíráme!
09.05.2020
Po dlouhých týdnech nucené přestávky můžeme zase přivítat své hosty. Otevřeme pro Vás v těchto termínech:   16. 5. kiosek s občerstvením a půjčovnu koloběžek             25. 5. vnitřní prostory...
číst více
České léto 2020
18.04.2020
Stali jsme se součástí projektu České léto 2020. Léto 2020 totiž bude jiné. Krásnější. Levnější. České! Jedná se o projekt vybrané skupiny cenově dostupných ubytovacích objektů, které se dohodly...
číst více
Jaro i konec nouzového stavu klepe na dveře
08.04.2020
Je nejvyšší čas rezervovat si letní dovolenou za nejlepší ceny! Za chvíli to naštěstí zase vypukne - standardní pracovní režim, vstávání, práce od rána do večera, nákupy ... Je možné, že až z této...
číst více

Restaurace uzavřena - jídlo i nápoje Vám dovezeme
14.03.2020
Vážení hosté, na základě Usnesení vlády ČR ze dne 14. března 2020 č. 211, kterým se s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. zakazuje přítomnost veřejnosti...
číst více
Sháníte prostor pro Vaší svatbu?
10.11.2017
Sháníte prostor pro Vaší svatbu? Zrekonstruované Pomezí je naproto ideálním prostorem. Je Vás jen pár? Nebo třeba 120? Není problém. Postaráme se o Vás od A do Z.  Kontaktujte nás na...
číst více
Český čtyřbob na MS v Altenbergu
28.02.2020
Koridorem se řítí sto padesáti kilometrovou rychlostí o společné váze více jak šest set kilo. Český tým čtyřbobu si na letošním mistrovství světa v Altenbergu věří. Zázemí pro vrchol sezony našli...
číst více

Silvestr na Pomezí
14.11.2019
Nový rok za dveřmi a my opět pojedeme ve velkém: Živá hudba Bohatý raut Půlnoční přípitek Novoroční ohňostroj Výherní tombola Hlavní výhra v tombole je ubytování v tříhvězdičkovém penzionu v...
číst více
Hudební večery zase v příštím roce
09.11.2019
Hudební večery se pro letošek odebraly k zimnímu spánku a opět se na vás na parketu těšíme v příštím roce. Děkujeme všem za účast, připomeňte si nedělní večery ve videu s kapelou ALIBI: zde.
číst více
Svatomartinské hody 9. - 11.11.
06.11.2019
Rezervujte si svůj stůl včas! Svatý Martin přijíždí podle tradice na bílém koni, my mu na tu cestu nabízíme to nejlepší z naší kuchyně, speciální svatomartinské hody, a to i pro vás, od soboty 9. do...
číst více

Nový stálý jídelní lístek s 10% slevou
06.09.2019
Pro všechny, kdo si rádi pochutnají, přinášíme nový stálý jídelní lístek. Pokud si vyžádáte za Vaši útratu účtenku, příští návštěvu restaurace máte vy, i všichni, kdo přijdou s Vámi, o 10% levnější....
číst více
Nový letní jídelní lístek
01.07.2019
Odlehčili jsme pro Vás jídelníček pro horké dny, ale najíte se dosyta ;-) Co jsme pro Vás připravili dobrého? U nás si na létě pochutnáte! Letní menu k nahlédnutí zde.
číst více
Nově půjčujeme hoverboard
14.06.2019
Vedete vyrovnaný život? Pojďte si vyzkoušet jak zvládnete rovnováhu na našich nových hoverboardech! K zapůjčení máme dva, hodinové půjčení jednoho vyjde na krásných 90 Kč. Držte balanc a bavte se na...
číst více

Dětský den na Pomezí 1. června
01.06.2019
Přijďte si s námi užít první červnovou sobotu, věnovanou hlavně dětem, ale také dospělým. Od 11 do 15 hodin budou připraveny soutěže, atrakce, tvořivá dílna, venkovní i vnitřní občerstvení, prostě...
číst více
Velikonoce na Pomezí
03.03.2019
Těšíme se na Vás o Velikonocích! Díky zvýhodněnému balíčku si užijete Velikonoce naplno a bez starostí.V ceně balíčku je:- ubytování na 2 noci v pokoji dle vlastního výběru- snídaně- velikonoční...
číst více
Sauna otevřena denně i pro veřejnost
14.02.2019
Přijďte se prohřát po náročném mrazivém dni do naší sauny! Báječně si odpočinete a uděláte něco pro své zdraví. Sauna je pro Vás otevřena denně od 10 do 22 hodin. Kapacita sauny je 1-4 osoby a je...
číst více

Dětský koutek se opět těší na malé návštěvníky
10.01.2019
Dnes jsme po nezbytném pravidelném čištění a dezinfekci znovu otevřeli dětský koutek, který naše nejmenší návštěvníky zabaví, když si rodiče budou chtít nerušeně posedět v jídelně. Připraveny jsou i...
číst více
Snídaně je základ - a my to dobře víme!
07.01.2019
Bez lahodné snídaně není žádný den dost dobrý! Protože to víme, peče teď pro Vás náš šéfkuchař každý den domácí buchtu nebo koláč. Dělá to s láskou a je to znát! Milovníci slaných snídaní ale nemusí...
číst více
Silvestr na Pomezí
29.11.2018
Přijďte s námi slavit! Připravujeme pro Vás živou hudbu, bohatý raut, půlnoční přípitek a novoroční ohňostroj!Nenechejte si ujít šanci na hlavní výhru v tombole - třídenní pobyt pro 2 osoby v Praze...
číst více

Hotel bude znovu otevřen od 14. 12. 2018
28.11.2018
Připravujeme pro Vás hotel a restauraci na novou sezonu a těšíme se na Vás od 14. prosince 2018!
číst více
Běžkařský ráj v okolí Cínovce a Altenbergu
24.11.2017
Městečko Altenberg leží na vrcholcích Krušných hor, kousek za hranicí s Českou republikou. Stalo se tak oblíbeným výletním místem i mnoha Čechů. Lákají je sem především lépe upravené a širší tratě,...
číst více
Cínovec-Altenberg a okolí - místo plné zážitků
28.04.2017
Na Cínovci a blízkém okolí najdete spoustu krásné horské přírody. Koupaliště, termální lázně, bobová dráha, kola, golf, zoo, vodopád..je toho dost. Rádi Vám poradíme kam vyrazit. Více informací...
číst více

Cínovec a okolí - Cyklistický ráj Krušných hor
27.04.2017
Zveme k nám všechny nadšence horské i silniční cyklistiky. Nebudete vědět kam vyrazit dříve. Jsme přímo na křižovatce cyklistických tras v krásné přírodě Krušných hor. Kola Vám u nás uschováme, můžete...
číst více
V Altenbergu je otevřen nový lanový park
08.10.2016
V Altenbergu je otevřen nový lanový park. Více informací v záložce Aktivity.
číst více
Cínovec v Cyklotoulkách
15.06.2016
Už jste viděli Cyklotoulky o Dubí a Cínovci? Nééé? To je ale škoda! Shlédněte zde proč je u nás tak krásně.
číst více