Powered by Smartsupp

Kontakty

Hotel Pomezí

Cínovec 211, 415 01 Dubí u Teplic

+420 732 757 959

info@hotelpomezi.cz  

Instagram: @hotelpomezi

Provozovatel: VELREFRE s.r.o., Vnitřní 985, 251 68 Kamenice, IČ: 19227515, č.ú: 329300906/0300 

Partnerské hotely

Prázdninový hotel Ladenmühle se nachází v německé části Krušných hor, v malebném prostředí města Altenberg. Hotel se nachází na klidném místě a nabízí veškerý 3hvězdičkový komfort.

Pension se nachází v obci Strážný a je obklopen spoustou zajímavých pamětihodností a turistických zajímavostí. Celý pension je nově zrekonstruovaný, pokoje jsou kompletně nově vybavené a nabízí veškerý potřebný komfort. Každý pokoj má vlastní moderní koupelnu s WC. Na pokojích nejsou televize. Součástí pensionu je také restaurace s širokou nabídkou klasické české kuchyně.

Pension KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, lednicí a bezdrátovým připojením k internetu v celé budově penzionu. Přímo před vchodem do pensionu je autobusová zastávka, díky které je cestování po Praze jednoduché a pohodlné. 


Sleva 10 % pro všechny hosty Hotelu Pomezí na nákup v e-shopu našeho dodavatele ložního prádla a koupelnového textilu www.bydlimekrasne.cz.

Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce v e-shopu slevový kód: POMEZI1O