Powered by Smartsupp

Ubytování

Hotel Pomezí nabízí ubytování v nově zařízených pokojích za velmi příznivé ceny.

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s připravenými toaletními potřebami.

Fotografie jsou pouze ilustrační, konkrétní vybavení pokojů se může lišit.

Economy twin (vhodný i jako single)
Economy twin (vhodný i jako single)

Výhodný pokoj o rozloze 11 m2 s větší koupelnou 6 m2. Útulný pokojík nabízí dvě jednolůžka 80x200cm, ale je vhodný také i jako single pokoj. V prostorné koupelně najdete sprchu, toaletu, fén a toaletní potřeby. Z okna se naskýtá pohled k cestě do krajiny. Fotografie jsou pouze ilustrační, konkrétní vybavení pokojů se může lišit.

Economy double
Economy double

Výhodný economy pokoj s manželskou postelí, vlastní koupelnou a fénem a toaletními potřebami, nacházející se ve 3. patře, díky tomu se z okna naskýtá krásný výhled na krajinu Krušných hor.

Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Komfortní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, vlastní koupelnou s toaletou a toaletními potřebami, wi-fi zdarma na pokoji a výhledem z okna. Součástí vybavení je také posezení se stolečkem a křesílky

Trojlůžkový pokoj
Trojlůžkový pokoj

Hotel Pomezí nabízí čtyři komfortní útulné třílůžkové pokoje s jednou manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Pokoje mají vlastní koupelnu a toaletu s bezplatnými toaletními potřebami a fénem, wi-fi a výhled z okna.

Čtyřlůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj

Komfortní pokoj o rozloze 25 m2 s jednou manželskou postelí 200x180 cm a dvěmi rozšířenými lůžky 140x200 cm. K pokoji náleží vlastní koupelna 3 m2 a z okna se naskýtá výhled do okolí na lesy. V pokoji naleznete posezení s křesly a stolečkem a bezplatné připojení k wi-fi.

Pětilůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj

Nabízíme dva pětilůžkové pokoje v prvním patře hotelu. Jeden pokoj je rohový s výhledem k cestě a do krajiny. Nachází se v něm jedna manželská postel (200x180 cm), velice komfortní jednolůžko (140x200 cm) a dvě další jednolůžka (90x200 cm). 

Druhý pokoj je také rohový s výhledem na les. V něm se nachází dvě jednolůžka vedle sebe (90x200 cm) a další tři jednolůžka umístěná u sebe (140x200 cm a dvě postele 90x200cm).

Jedná se o komfortní ubytování s vlastní koupelnou, včetně bezplatných toaletních potřeb, s bezplatnou wi-fi a posezením s křesílky a stolečkem

Osmilůžkový apartmán
Osmilůžkový apartmán

Dvoupokojový rodinný apartmán pro osm osob s osmi jednolůžky, vlastní koupelnou s bezplatnými toaletními potřebami, wi-fi zdarma a krásným výhledem z okna. Fotografie jsou pouze ilustrační, konkrétní vybavení pokojů se může lišit.